sobota 27. srpna 2016

Fotopříběh - "Zlodějka" - 2. část :D!Ahojky! Dneska přináším pokračování fotopříběhu o Isi a magickém (nemůžu najít správné přídavné jméno xD) lesu. Ve 2. části se toho stane poměrně hodně, teda alespoň víc než v části číslo 1 :D. Kdyby vás zajímalo, co je s tím oddělovačem pro Karolí, tak už jsem jí ho poslala na mail, ani nemám v plánu ho sem dávat, teda pokud ho nějak extra nechcete vidět :D. A s předprázdninovými kresbami to asi taky ještě potrvá...Teď fotopříběh, pak fotky...A to prokleté slovo...začínající na "Š", které všechny děti nesnáší...nebo alespoň většina :P. Ehm, fotopříběh pokračuje ;)!


Jakmile se Isi naobědvala, "uklidila" nádobí a...


Šla si na chvíli lehnout...


Až jí vytrávilo, posadila se opět ke stolu před svou chýší a na kožený provázek začala navlékat barevné korálky, jako symboly pohostinnosti lesa, hojnosti potravy, rovnováhy a harmonie.


Když měla hotovo, vydala se k posvátnému stromu a jeho větve ozdobila těmito překrásnými provázky. Jednotlivé korálky se třpytily ve slunečním svitu všemi barvami duhy (a taky šedou, černou a bílou xD). Isi pronesla k váženému stromku děkovnou řeč, ve které lesu poděkovala za vše a postupně vyjmenovávala barvy korálků a jejich symboliku.


Když skončila, s dobrým pocitem scházela svah, když v tom...se někdo  fakt nenápadně připlížil zamaskovaný listem a šlohnul ozdoby :D. Uslyšela tiché, téměř neslyšné kroky...

Isi: Co je to za zvuk? Jako by se někdo plížil ke...To snad ne!


Isi se otočila, ale bylo už příliš pozdě, někdo ukradl projevy úcty, které Isi lesu darovala!

Isi: To ne! Vrať se! Stůj! To nesmíš! ...Kdo by mohl něco takového provést!? Tolik času přišlo v niveč, takové zneuctění památky mého hvozdu!!! Když se Isi vzpamatovala z šoku, pěkně se naštvala...Já Tě najdu! Přede mnou nikam neutečeš ať už jsi kdokoliv! S Isi Dawndancer si nikdo zahrávat nebude! Grrr...


Mezitím opodál si Gooliope Jellington poněkud hlučně vykračovala lesem...


...když vtom se na zemi v listí něco zalesklo...

Gooliope: Jů! to je krása! Korálky! Kdo je tu mohl takhle pohodit? Taková nádhera!

Gooliope křehké korálky opatrně zvedla ze země a pokračovala v chůzi, tentokrát už o něco klidněji...

Neznámý lupič: Muhehehehe! Jen si je vezmi ty kreaturo! Počkej až Tě s nimi uvidí Isi...Ché-cheche-che!


Pokračování příště....

Ano, ten lupič byl tak nenápadný, že ani nemáte šanci poznat kdo to vlastně byl xD :D! Příště nás čeká poslední část, ve které se dozvíme, nebo spíše dozvíte, jak to celé dopadne ;).

Zatím ahoj, vaše...


Grafika je opět dílem Farrah GodFairy ;).

7 komentářů:

 1. Super Fotopříběh. Těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 2. Ten fotopříběh je vážně božííííí!! Celkem kolosálisticky jsi mi zlepšila náladu! xD :D Ten lupič... xD Ta Tora... S tím LISTEM! XD Týjo, tu Gooliope jsem tam fakticky nečekala! Máš to bezvadně promyšlené! A ty korálky.. krása! A krásný popis! Hmmmm, připomínají mi korálky Tábora polokrevných, kde táborníci dostávají za každé léto jeden. A je na něm vyobrazený symbol význačné události toho léta..

  OdpovědětVymazat
 3. Vážně moc krásný fotopříběh. Já tvoje fotopříběhy obdivuju, hlavně ty nenápadné drobnosti. Muselo ti to dát hroznou práci.

  OdpovědětVymazat
 4. Clawdia a Honey28. srpna 2016 23:42

  Nádhera, moc se těšíme na další část :)

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělý fotopříběh, už se moc těším na pokračování! Krásné fotky, moc se mi líbí, Isi se do lesa hodí. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ooo! Skvelý fotopríbeh. xD Boh vie kto môže byť ten lupič. :/ Chúda Gooliope. :D No, teším sa na pokračovanie. 😄

  OdpovědětVymazat

Nebojte se vyjádřit svůj názor!