středa 30. března 2016

Předposlední starý článek - Abbey VE SNĚHU! :D

Ahoooj! Já vím, že jsem slibovala fotky Isi, ale nebojte, dočkáte se. Samozřejmě je sem dám, jen se potřebuju zbavit starých článků, což už skoro mám...Takže, ať je to rychle za námi, níže jsou fotečky, na jedné z nich je náš miloučký dobrman Eda :D! Spěchám, proto krátký článek :P...Pardon, ale vážně musím letět :(.


pondělí 28. března 2016

Starověké fotky Nefery v ,,novém" oblečku :D!

Ahojky! V poslední době nejsem moc aktivní, i když mám článků do zásoby tak na týden, protože občas prostě nemám na blog náladu. Dneska jsem se ale dokopala sem dát snad stoleté fotky Nefery z konce prázdnin :P. Tehdy měla nový obleček, který jsem jí slátala, možná si ho někdo pamatujete, možná ne :)... Jako návnadu jsem do článku přidala bonusovou fotku Isi, takže (ano, už zase Isi :D) myslím, že se máte na co těšit :). 

P. S.  Omluvte prosím kvalitu - bylo to před půl rokem...nebo třičtvrtě?

pátek 25. března 2016

Moje kresba Shego!

Ahoj Ghoulky! Dneska bych vám ráda představila svoji kresbu Shego. Určitě jste si všimly, že (MH) Zuzka kreslila jak Kim, tak i Shego a ...nějak mě nakazila, takže alespoň Shego jsem si nakreslila :D. Zabrala mi asi tak...2 hodiny, odhadem. Obrázek jsem vybírala celkem dlouho, až jsem pak našla jeden trochu nezaostřený, ale roztomile komický, na kterém Shego leží na břiše a tváří se...no, ironicky :D. Myslím, že jsem ji vystihla až na pár detailů, jako třeba, že měla mít větší palec, nebo má moc nízko obě ruce, takže jsem musela přidělat vlnu vlasů. Řekla bych, že postavy z Kim Possible nejsou (až tak) těžké na nakreslení, ale jsou mimořádně zábavné :D! Krelení mě totiž vážně chytlo, a jelikož jsem nemusela nic stínovat, netrvalo dlouho, a obrázek byl na světě :D. (↓)

P. S. Udělala jsem narychlo i oddělovač, pardon za jeho ,,primitivitu", ale byl fakt narychlo :D.

čtvrtek 24. března 2016

Ghoulky na slunci - 2. část :D!

Ahojky! No jo, smajlík v nadpise, ha, jak spisovné...Venku je krásně a tak přemýšlím, jestli mám jít fotit, mám ještě ale tolik článků, které jsem sem nedala! Měla bych přestat vyrábět nové a dát sem radši nejdřív ty staré, ale když mě se nechce :P :D! No nic, tenhle článek je poměrně důležitý tím, že je to 2. půlka jednoho focení. Isi a Jane jsou foceny u jabloně a u sousedů :D. Doufám, že se vám fotky budou líbit, ostatně to mi můžete napsat do komentářů :).

úterý 22. března 2016

Ghúlmošky, slunce a zelená tráva :D!

Ahojky! Tak po pár dnech jsem opět tu s nějakými těmi fotečkami :D. Pořád jsem se nedokopala k tomu, abych sem dala tu blogovou oslavu. Já to nechápu....vlastně jo - jsem líná :P...No, ale k tématu! Nedávno (tuším v pátek) bylo venku překrásně, a tak jsem vylezla před dům, a nafotila Isi a Jane, (odteď :D) nejlepší ghúlmošky. Focení mě hodně bavilo, tak doufám, že to na fotkách půjde pozat :D...

V téhle části fotek je hlavně Jane :).


sobota 19. března 2016

Vaříme s Abbey - 4. (a poslední) část!

Ahojky! Rozhodla jsem se, že fotopříběh nebudu roztahovat na dalších milion částí, a dám sem posledních 5 fotek s popisky...no, prostě zbytek :D. Doufám, že se vám poslední část bude líbit, ostatně to mi můžete napsat do komentů :).


...Než se nám naše slavná delikatesa upeče, usmaží a uškvaří, můžeme si dát skleničku šampaňského...




čtvrtek 17. března 2016

Fotopříběh - Vaříme s Abbey - 3. část :D!

Nazdar! Tak jsem zase zpět, a Abbey pokračuje v kuchtění. Nevím jak vy, ale já na její výtvory přestávám mít chuť :D :P! Nevím, na kolik částí Abbeyino veledílo ještě dám, ale odhaduju, že tak 3 maximálně :D No, abych to neprodlužovala, tady je pokračování :D:


...Nyní si ze speciální vitríny vyndáme mražené jačí bulvy (my v horách zužitkujeme všechno). Necháme je pár hodin rozmrznout, nebo je strčíme do trouby, aby to bylo rychlejší, nakrájíme je, a přidáme do těsta.