pátek 17. února 2017

Abbey ve svém živlu :D!


Ahoooj! Jsem přijatá na obě umělecké školy a po dlooouhém rozhodování mám zápisový lístek ve Valmezu :D. Jen teda ještě nevím jestli nepůjdu nakonec na gympl do Kroměříže xD. To bylo jen takové menší info. Ale teď...po sto letech vám ukážu nějaké fotky!!! Teda, mám ještě starší než tyto, ale protože je ještě zimní období, rozhodla jsem se pro Abbey ve sněhu. Teď myslím Abbey GR. Příště bude zřejmě oslava blogu...už jsou to 2 roky, no věřili byste tomu :D?

Některé fotky jsou celkem nic moc, ale bude ještě druhá várka ;).
 Zbytek už je z jiného dne...Z 26. 12. tuším :D...
Tuhle jsem vyfotila omylem xD. Teda doufám!Tak to bude vše ;). Zatím čauuu, vaše...

Grafika jako vždy: Farrah, Clawdia a Honey10 komentářů:

 1. Wow, ta první fotka ze zbytku! ^.^ A ta poslední je obzvlášť nádherná. Abbey je úchvatná!! Juu, já jsem tak ráda, že máš zápisový lístek ve Valmezu!!! A taky doufám, že tam půjdeš! :D Já se už upřímně nemůžu dočkat těch ateliérů a malování a nějakých pěkných, jednoduchých zátiší.. ale má to taky pár nevýhod, jakožto dojíždění, ale tak to je všude. A taky mnohem méně časté vídání lidí, které mám ráda.

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné fotky, máš hezkou Abbey😀

  OdpovědětVymazat
 3. To check COMEDK 2017 Online application form, exam date, pattern, Eligibility, syllabus, Official website information, preparation tips
  Go here

  OdpovědětVymazat
 4. Making healthy food choices and staying physically active are the cornerstone of managing type 2 diabetes.
  Diet for type 2 diabetes

  OdpovědětVymazat

Nebojte se vyjádřit svůj názor!