Ahoj! Už jsem nemohla vydržet to svoje odporné neaktuální záhlaví a tak jsem si dneska během 10ti minut udělala nové, jednoduché, PODZIMNÍ záhlaví. No řekněte, nebylo už 20. září trapné (pokaždé když rozkliknete můj blog) vidět na mém záhlaví obří nápis ,,LÉTO JE TU"? Podle mě teda dost! Ale teď už mám konečně dess se kterým jsem spokojená a je AKTUÁLNÍ! Snad se teď budete vy i já rádi vracet na můj blog :).
P. S. V jednoduchosti je krása :)! Teda alespoň pro mě...
P. P. S. Miluju podzim ♥♥♥!
čtvrtek 24. září 2015
středa 23. září 2015
Královská róba budoucí egyptské vládkyně Nefery de Nile!
Ahojky! Jsem ráda, že už jsem zpátky. Vím, že v poslední době by se moje aktivita dala přirovnat k padajícímu shnilému jablku, ale vynasnažím se být šťavnaté zelené jablíčko na stromě :D. Aspoň o víkendech a když mi zbude troška toho času :). Tak...Dnešní téma článku jsou Nefeřiny nové šaty. Vyrobila jsem jí je asi před týdnem z černé zlatě potřpytěné látky (už se to trochu loupe :/) a přidala k tomu světle modré ,,doplňky" (proužky látky). Nebudu to nijak protahovat, protože se ještě musím učit (BLÉÉÉÉ :ú (blijící smajlík)!!!). Tady je pár fotek:
sobota 12. září 2015
Rozkošná kočkodlačka Toralei v džungli!
Ahojky! V poslední době jsem fakt málo aktivní, vím to, ale nemůžu s tím nic moc dělat. Důvodém mé neaktivity je škola. Je teprve druhý týden, a oni nám navalí písemek a učení a všeho až nad hlavu!!! A to je teprv začátek! Jak tohle zvládnu, to jsem fakt zvědavá...Z tohoto důvodu, dávám polo-pozastávko, asi tak 1 za týden sem něco dám, ale nečekejte nic světoborného. Až se ze všeho vzpamatuju, budu aktivnější. Ale teď už fotky! Ještě o prázdninách jsem nafotila spoustu monsterek u potoka ( viz. Avea). Mezi ně patří i moje Tori GS. Fotila jsem ji vedle potoka, což nejde vidět :D. Na fotkách je samá zeleň, ale nemyslím, že jsou špatné... Co si myslíte vy?
pátek 4. září 2015
Můj letošní vyrobený rozvrh!
Ahoj, ghoulky! Taky si každý rok vyrábíte rozvrh hodin? Já teda ano. Ty, co dostáváme ve škole jsou na prd, nepřehledné, nudné, šedé, bez života. Já svému vdechla barvu, přehlednost a snad i trochu té originality :). Myslím, že všechny už máte své rozvrhy hotové, (jen já jsem opozdilec :D) takže žádné kopírování nápadu nehrozí. Navíc jsme inteligentní bytosti, žee? Hm, tak už mi nezbývá než čekat, jaký bude váš komentář! (rozvrh najdete níže :)
Celá nástěnka i s rozvrhem :). (trochu nekvalitní)
Delail celý na rozvrh.
Detail na část rozvrhu :).
Celá nástěnka i s rozvrhem :). (trochu nekvalitní)
Delail celý na rozvrh.
Detail na část rozvrhu :).
středa 2. září 2015
Prázdninové fotky krásné okřídlené kentaurky Avey Trotter!
Ahoj! Tak jak vám jdou první dny ve škole? Mě celkem fajnově, zatím se neučíme, takže jsem v pohodě :)...Ještě o prázdninách u mě byla na návštěve moje nejlepší kamarádka a taky skvělá blogerka MH Zuzka. Společně jsme si popůjčovaly monsterky a šly je nafotit k našemu potůčku. Fotek je hodně, takže bude víc částí, v této si můžete prohlédnout překrásnou, fotogenickou Aveu Trotter :D! (Zuzu, nevadí ti, že jsem použila tvůj oddělovač?)


pondělí 31. srpna 2015
Mé pocity ze svatby a nového školního roku
Ahojky! Jo, včera jsem tu nebyla...Proč? Vzpamatovávala jsem se ze svatby! Domů jsme jeli pozdě v noci a já se k tomu ještě druhý den probudila brzo (na to v kolik jsem šla spát). Celkově bych svatbu ohodnotila kladně. Byla fajn, nic nechybělo...jídlo, pití, krásná zahrada...(muzika byla k popukání :D, občas...). Nooo, nejhezčí byl podle mě obřad, byl dojemný a krásný (nevěsta měla BOŽSKÉ šaty). Užila jsem si ho. Dokonce kostel...kostelík (,,Kostelíček" v Hranicích) mě mile překvapil. Byl malý a útulný, prostory kolem něj působily kouzelně (hřbitov :D). Jen to družičkování bylo mírně komické. To bylo tak. Před námi družičkami (já + 2 malé holky, které neznám) a družčákem (ten byl rozkošný!) šli ženich se svou mámou, mamka nevěsty, otec ženicha a svědci. Za nimi byla mezera (to tak mělo být), kterou jsme po chvíli vyplnili my s nevěstou v patách. Bohužel, to ,,v patách" myslím doslovně. Maličký chlapeček šel trochu pozadu, tak jsem se ho snažila popostrčit, a tak jsme šli pozadu všichni, fakt, málem do nás nevěsta narazila. Nakonec, jsme se nějak dostali k oltáři a šli jsme se rozkřenění zařadit do špalíru podél cesty k oltáři (ta cesta byla dost úzká, proto ta tlačenice :D). Nějak to teda dopadlo. Pro mě bylo jedno velké plus to, že jsem neměla vůbec trému, byla jsem natěšená, a šťastná (takže Alí, Zuzu, já to zvládla...jupííí!!!)! :D. Po obřadu jsme se přesunuli (autovým troubícím průvodem) k Vlasákovi v Hranicích a hostina začala. (Celé to tam bylo ozářené fialkovým světlem!) Naobědvali jsme se, byl nějaký program (krájení dortu (byl výtečný), první tanec, atd...) K večeru připravili rauty (švédské stoly) s kupou jídla! Sýry, dorty, zelenina, maso, ovoce...na co si jen vzpomenete (olizující se smajlík). S bráchou a bratrancem jsme vymysleli spoustu zkomolených slov a přezdívek (např. Slipočuch: Téměř vyhynulý druh, na svatbě byly 2 kusy: Bratr mého bratrance Pert a náš další bratranec Ondra. Nebo...senior-boxy: nevím přesně jak to vysvětlit...byly to takové polstrované budky u bazénu...) Skoro celou dobu mě hostina bavila, byl kráásný úplněk a my jsme kecali v senior-boxech u bazénu. A pak se brácha a bráchanec (hluchý brach) začali bavit o holkách (fuj, to se nedalo poslouchat!) Tak jsem šla pryč a dala jsem si dort, mazlila se s číčou, která tam byla...a nudila jsem se :/. Ale celkově byla svatba suprová! A...ech, neumím moc dobře psát závěry, takže prostě...Konec? (fuj to je dlouhej článek, kdybych v něm měla něco nesmyslného, nebo nesouvislého, tak pardon, ale nechtělo se mi to celé kontrolovat :D)
A k novému školnímu roku...Netěším se. Maximálně tak na všechny víkendy, prázdniny a svátky. A kámošky samozřejmě :D. Taky jsem zvědavá na chemii a na učebnice...ale jinak...asi nic :/.
A když se opět vrátím ke svatbě, takhle vypadaly moje družičkovské šaty...spíš jsem tak vypadala já v těch šatech:
A k novému školnímu roku...Netěším se. Maximálně tak na všechny víkendy, prázdniny a svátky. A kámošky samozřejmě :D. Taky jsem zvědavá na chemii a na učebnice...ale jinak...asi nic :/.
A když se opět vrátím ke svatbě, takhle vypadaly moje družičkovské šaty...spíš jsem tak vypadala já v těch šatech:
pátek 28. srpna 2015
Zítřejší svatba
Čauuu! Ne abyste špatně pochopily nadpis, to není MOJE svatba :D! Já budu ,,jen" družička...Abych byla přesnější, povyprávím vám dvouhodinový příběh o ničem! Kecám...tak dlouhý a o ničem nebude, navíc to nebude ani příběh, spíš...článek. Tak jo, už začnu :)! ...Moje sestřenice Venda se zítra vdává! Bere si Libora, se kterým chodí už dost dlouho. Na svatbě bude asi 60 lidí, z toho většina je rodina z Vendiny strany (z čehož je většina naše rodina z taťkovy strany). Zdá se mi, že jich tam bude na mě až moc, jsem hrozně nespolečenská a nekomunikativní. Naštěstí tam prý většinu lidí budu znát, což jsem ráda. No, už se moc těším, ale zároveň mám trochu strach z toho, že budu družička (se mnou tam bude družičkovat nějaká malá Liborova sestřenice a pidi bratranec (ještě horší, pomóóc!, taky to totiž neumím s malýma smráďatama)), ze začátku jsem vůbec nechtěla, ale postupem času jsem si řekla, že aspoň zkusím něco nového, a nakonec jsem kývla. Teď přemýšlím, jestli jsem neudělala chybu...Já nekomunikativní zabedněnec mám jít k oltáři, rozhazovat růžové lístky a usmívat se??? Saaakra :/. Co když někomu hodím lístek do obličeje? Co když sebou fláknu? Co když, když...co já vím, povalím nevěstu? JÁ MÁM TRÉMU!!!! Achjo to je v háji. Asi si budu muset pořád připomínat, že jsem optimista a že jsem dobrá a že nemusím být nervózní, protože to není MOJE svatba, a taky že se všichni budou dívat na nevěstu a na prťata a ne na mě!!! Ufff, to psaní je únavné, ale aspoň jsem si od toho ulevila....He, tohle vždycky pomůže :)!
Jsou samozřejmě i pozitivní věci, třebaaa....DORT!!! Na ten už se fakt těším!!! Jaký asi bude? Hmm, no to jsem zvědavá. A taky je fajn, že budeme mít přístup do zahrady, kde si budem moct odpočinout od toho zmatku uvnitř...nebo spíš jídla vevnitř...Zkrátka mám ze svatby smíšené pocity :D. Ale doufám, že se podaří a že bude sranda! Tak zatím pá, vaše Kája K. :D


Jsou samozřejmě i pozitivní věci, třebaaa....DORT!!! Na ten už se fakt těším!!! Jaký asi bude? Hmm, no to jsem zvědavá. A taky je fajn, že budeme mít přístup do zahrady, kde si budem moct odpočinout od toho zmatku uvnitř...nebo spíš jídla vevnitř...Zkrátka mám ze svatby smíšené pocity :D. Ale doufám, že se podaří a že bude sranda! Tak zatím pá, vaše Kája K. :D
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
