úterý 30. června 2015

Prázdniny jsou tu!!!

Ahojky! Tak jsou tu konečně prázdniny! Kdo by se na ně netěšil!? Zatím mi to ale nějak nedochází, chápete?...Je to takový zvláštní klidný pocit. Ale nevím, co kromě táboru a lenošení a běhání po venku a skákání v potoku budu dělat...Co budete dělat vy? Nemáte pro mně nějaký tip? Kdyby jo, budu ráda :). Počítám s tím, že asi chcete vědět jaké mám známky....SAMÉ JEDNIČKY, jupííí!!!!!!!! Jsem moc rádá, že jsem si je ještě letos udržela (na vízu jsem ještě nikdy neměla dvojku!), sice už to bylo o dost těžší, ale já jsem to dala, sláva!!! Hi, hi, pardon (:P...

Abyste byli v obraze, tady je průběh dnešního, vysvěgrového dne! 

Ve škole jsme si popřáli hezké prázdniny, rozdali víza a nějaké šprto-ceny (které jsem nedostala ):-( !!!! ). Potom jsme šly...některé z mých kámošek, pro vysvěgro do ZUŠ Hranice a jiné do bižuterie Zuzy pro jakési skřípce, spony...Potom jsme se sešly před radnicí a odešly do cukrárny Aida, tam jsme si daly zákusky, poháry, a jiné dobroty a rozešly jsme se na prázdniny!!! :D!

neděle 28. června 2015

Zabíjení tuleňů!

Tohle je příšerné! Chudáčci! ):(. Našla jsem to na jednom blogu, sice hodně pozdě, ale přece! 
A pardon, jestli se to nezobrazí :(.

Kdo jste proti zabíjení (týrání) tuleňů tak si otevři TENTO ČLÁNEK

4. srpna 2009 v 14:59 | Hanča |  Různé
Prosím pomožte i VY! Jak pomůžeš??? Když si tento článek okopíruješ na svůj blog. Ten, kdo ho nemá na svém blogu, tak nemá snad ani právo dýchat stejný vzduch, jako dýcháme my ostatní. Se srdcem na správném místě... :'(
Povinně - CELÝ ČLÁNEK!

This is alternative content.
Norsko zavadi novou podobu turismu,pri ktere jsou k smrti ubijene mladata
tulenu,Canada nas zabiji taky.

Je toto sport....??

Je toto sportovec..???

Prohral jsem svuj zivot.

Proč??

Jen vy jste nasi nadeji!!!!!

Prosim zastavte to!!!!Nemuzete byt lhostejni k takovemu barbarstvi!!
Pomozte nam plosiiiiim.

Neotacejte se k teto vyzve zady prosim..
nemuzeme se branit!nemame zbrane.

Vim ze je to pro vas bolestive,ale nas to boli vic!!!!!Nemame vubec zadnou
obranu...zabiji nas i v tomto momente.

Proc maji pravo nas zabijet??

Potrebujeme tvou ucast....

Hrozne se bojime dalsiho dne....

Nezustavejte lhostejni,svedek ktery nehovori je tichym komplicem!!

Pomozte nam..

Mame take sve rodiny!

Prosiim nenechavejte mne tady samotneho

Prosím pomož i ty...
Je to smutne,ale je to pravda.Proto musime jednat.Tim ze si budeme rikat,jak je to hrozne nic nenapravime.Oni prece maji pravo zit.Prosim,okopiruj si to na svuj blog.I mala pomoc muze mit vyznam.
Jestli seš proti zabíjení tuleňů(týrání) tak se pod tento článek PODEPIŠ a dej si pls na blog
TUTO IKONKU
" alt="[pomipo.blog.cz]"]Jestli ses zde ještě nezaregistrov

Moje vymyšlená monsterka, čertice!

Ahojky! Nedávno jsem konečně dokreslila svoji vymyšlenou monsterku, dceru čerta. Popravdě nechápu, proč už ji neudělali, vždyť je to dost monstrózní nápad, ne? No, kreslila jsem ji dost dlouho, neměla jsem náladu! Ale nakonec podle mně není zas tak špatná...Ale hlavně! Líbí se vám?


sobota 27. června 2015

Dračice Jinafire kontroluje svoje květiny aneb její první pořádné focení!

Ahojky! Pardon, že jsem tu včera nebyla, měli jsme rodinnou oslavu mamčiných narozek alias táborák. Šli jsme spát asi až o půlnoci! A bylo to super :D! ......K tématu! Už jsem vám slíbila 2. část fotek, tentokrát s Jinafire. Svůj slib, dodržím! (Hi, hi :D.) Fotila jsem ji při práci na zahrádce, jak se procházela, nebo mi jen tak zapózovala. Snad se budou fotky líbit :D!


čtvrtek 25. června 2015

Robecca si užívá letních bylinek!

Ahojky! Včera bylo celkem  hezky a tak jsem neváhala a šla nafotit pár fotek Robeccy a Jinafire. Zde se můžete mrknout na 1. část fotek, a to těch Robecčiných. Fotila jsem ji u rozkvétající levandule a dvou fialových macešek (fialek). S fotkami jsem celkem spokojená...Ale zajímá mně váš názor na ně! Budu ráda za každý koment :D.

středa 24. června 2015

Nefera slaví 3. narozeniny! (její oslava)

Nazdar! Teď je krásné období školního roku, už se skoro neučí, bývají různé akce a je zkrácené vyučování. Zrovna v této části školního roku jsem si  před třemi lety předčasně rozbalila svůj dárek za vysvědčení (stejně jako letos jsem to nevydržela :/..). Tím dárkem je (jak už vám jistě došlo) Nefera de Nile Basic, moje 2. monsterka vůbec! Tehdy jsem z ní šílela radostí! A musím se pochlubit, že i po 3 letech ji mám v krásném stavu...až na pár detailů. Nechtělo se mi ji fotit venku, tak jak to na oslavy výročí různých MH dělám, a tak jsem jí udělala...prostě oslavu. Je to takový menší fotopříběh...A ano, nemá v něm svůj Basic obleček, ale své letní šaty + jakousi péřovou věcičku kolem krku :). Jak se vám líbí nápad, fotky, dort?

PS: Některé fotky jsou malinko nekvalitní :/

Začalo to asi takto: Draculaura prováděla každodenní úklid straškantýny, uklízela nádobí, utírala stoly, židle...

 Zrovna když utírala poslední židli, nečekaně se v jídelně objevila dračice Jinafire. Jinafire: ,,Ahoj Draculauro, nemá dnes náhodou Nefera narozeniny?" Draculaura: ,,Och, asi ano.." Jinafire: ,,Neuspořádáme jí oslavu? Víš jak by se zlobila, kdyby ji neměla?" Draculaura: ,,Nikdo ji ale nemá moc rád, ach...ale tak dobře!"
               

úterý 23. června 2015

Jinafiřino první mini-foceníčko

Ahojky! Minulý týden, když jsem ještě byla nemocná, nafotila jsem pár fotek mé nové Jinafire. A protože nemohla ven, alespoň jsem vystrčila hlavu z okna a nafotila jsem pár foteček Jiny u muškátů :D! Fotky posuďte samy :)...