neděle 31. května 2015

Robecčin mechanický koutek

Nazdar! Pardon, že jsem tu teď delší dobu nebyla a mám teď míň článků. Prostě mě to blogování poslední dobou nějak nebere :/. Ale přinutila jsem se aspoň k tomuto článku :P. Nedávno jsem si podle jakéhosi videa vyrobila dva sonické šroubováky (taková svítící tičinka, co bzučí, je to ze seriálu Doctor Who). Jsou trošku legrační, ale docela se mi líbí...Protože jsem vyráběla Rochele a Venus nábytek, který zabral dost místa, na Robecčin už nebylo místo skoro žádné, místo postele jsem jí teda vyrobila takový "kutilský koutek". Má tam svůj budíček, svářečku, dva sonické šroubováky, svůj sešit, kapesní hodinky a spoustu součástek. Myslím, že je i docela v jejích barvách, takže se k ní hodí. Snad se vám bude aspoň trocu líbit... :)


středa 27. května 2015

Příšerné kostýmy Boo York a Freak du chic



Tak jsem brouzdala po internetu, dívala se na obrázky...a najednou....na mě bafly tyhle kostýmy! Řekla bych,že jsou pěkně divné, až na Nefeřiny a Cattyiny boty (stejné, jen v jiné barvě) a na výstižné paruky... Frankie má gumáky!!! A rochelle nějaké ohavné sandály! A Nefeřin kostým je úplně jiný! Jaká další zrůdnost zasáhne svět Monster High?.....Tak to fakt netuším, a ani to nechci vědět. Co na ně říkáte vy?

pondělí 25. května 2015

Potenciální dilema rozhodnuto!

Když jsem si tak počítala peníze a uvažovala o koupi nějaké monsterky, nebo spíš plánovala dopředu, v myšlenkách jsem narazila na Jane Booolitle (a další). A teď dilema (rozhodování), nemohla jsem se rozhodnout zda si (někdy) pořídím Jane Basic, nebo z edice Gloom and bloom (party). A nakonec jsem si vybrala.......Jane........Gloom Bloom party! A to hned z několika důvodů: Má krásný účes, basička ho má nepraktický a vypouklý, moc se mi líbí její šaty, boty, doplňky...prostě všechno, a hodila by se mi k Jinafire Gloom and Bloom, kterou bych si pořídila za vízo. Bohužel nemá kabelku, mazlíka a hůl. No, bez nich se obejdu :). Měly jste někdy taky podobné dilema? Vlastníte nějakou Jane Boolitle? Kterou byste si vybraly vy?


neděle 24. května 2015

Diplom od MH Zuzky za bleskovku "Co víš o tomto blogu"

Ahojky! Včera jsem se na (MH) Zuzčině blogu zapojila do bleskovky na oslavu 1. výročí jejího blogu, zasypávaného hromadami skvělých článků! Bleskovka se jmenovala "Co víš o tomto blogu" a byly tam překvapivě otázky ohledně blogu. Jako cenu jsem si vybrala diplom s Jane a Jinafire gloom bloom party. Hrozně se mi líbí! Díky Zuzu :).

sobota 23. května 2015

Nový nábytek pro ghúlmošky Rochelle a Venus :)

Ahojky! Pardon, že tu teď nemám moc článků, když to shrnu jedním slovem, tak je to ŠKOLA, je toho na mě fakt moc, asi se z toho zblázním!...No...Stihla jsem si vyrobit postele pro Venus a Rochelle, i s nočními stolečky. Jen se mi tam už moc nevejde Becca :/, potřebuju novou poličku...Doufám, že se vám postele budou líbit....Kupodivu nebyla jejich výroba nijak složitá, ani časově náročná.

PS: Líbí se vám ty postele?                           
                                                            Venusina postel


středa 20. května 2015

Garfieldovy komiksy

Ahojky! Po dlouhé době máme doma zase půjčené dva garfieldovy komiksy. V tomto článku si můžete přečíst pár jeho komických vtípků! Zasmáli jste se? Pobavil vás Garfield? Nebo naopak ne?


neděle 17. května 2015

Bažinní příšera Honey Swamp se předvádí světu v plné parádě!

Ahojky! Včera jsem byla fotit Honey do lesa, k jabloni a pod ni, v tom růžovém koberci, teď už posetém desítkami lehoučkých bílých lístků jabloně :). Doufám, že se fotky budou líbit :).