čtvrtek 30. dubna 2015

2. část fotek egyptské princezny Nefery v krajkovém oblečku s diamantovou šerpou

Achjo, v poslední době skončilo hodně blogerek, třeba Lagoona, nebo jen omezily aktivitu, jako Torinka,...celé je to zvláštní, takový nezvyk. V poslední době všechny holky přestávají monsterky bavit :/. Mě teda ne, ale.... přejděme k něčemu veselejšímu. Mám teďka rozkreslenou Cerise Wolf, podle jednoho fanartu, ale chtěla jsem si nakreslit celou postavu, takže jsem si spodek postavy vymyslela, a celou Cerise trochu pozměnila podle svého :), až ji dokreslím, samozrějmě ji sem dám! Noo, ale teď k tématu článku. Jak už jsem říkala, fotek Nefery mám hodně, takže si nejsem jistá kolikátá je tohle část...no, uvidíme. Jak se vám líbí tato část fotkek?
(pardon, jde tam vidět moje ruka)

středa 29. dubna 2015

Sluncem opálená Nefera de Nile se v novém oblečku předvádí přírodě

Ahojky! Tak jsem se dívala na blog mé BFF( MH Zuzčin), a omylem jsem nějak klikla na nějaké staré, hodně staré fotky, z jedné návštěvy Zuzky u mně. Byla na nich i moje Nefera, tehdy v takovém...krajkovém oblečku, mělo to být pyžamo, nebo koupelový obleček...Noo a tak mě napadlo, že bych si ho mohla vytáhnout ze své zapomenuté krabičky za Nefeřinou postelí, a obléct ho znovu Nefeře. Asi je trochu jiný, ale líbí se mi. Přidala jsem si k němu ještě takovou "diamantovou šerpu", což je nějaký starý náramek :D. Hned potom jsem šla ven a nafotila ji v něm u kytek a u potoka, fotek mám hodně, takže to asi bude minimálně na 2 části. Tady je ta první! Doufám, že se vám fotky a obleček budou líbit :)!


úterý 28. dubna 2015

Obnovený list přání

Čauky! Mám teď trochu delší seznam přání, ale zkrácený o Honey, kterou nedlouhou dobu vlastním :)...Rozhodla jsem se tedy svůj list přání / wishlist trochu pozměnit...Jo, je toho víc :D, ale kdo by odolal?

                 1. místo se nezměnilo, na vrcholu mého listu stojí úžasná Jinafire Gloom Bloom Party

2. místo obsadila stylová vlkodlačice Howleen Wolf z edice 13 přání

neděle 26. dubna 2015

3. část fotek Vítání Jara - úžasná džinka Gigi Grant

A tady je konečně 3. a to nejdelší část fotek, tentokrát s Gigi, mojí oblíbenou džinkou...Fotila jsem ji...no u kytek :)...Jak se vám líbí fotky?



2. část fotek Vítání Jara - Nefera de Nile

Čaaau. Tuhle část jsem sem chtěla dát už včera ale někdo vypnul počítač, takže mi to smazal!!! To dokáže naštvat...Ale k věci, v této části se vám předvede egyptská princezna a následnice trůnu Nefera de Nile! Fotila jsem ji u zlatého deště a těch hezkých fialových kytek, co nevím jak se jmenují...Váš názor na fotky pište do komentů :).


sobota 25. dubna 2015

Ghoulky vítají jaro!

Ahooj. Tak jsem včera konečně mohla jít na chvilku ven a nafotila jsem už dlouho nefocenou Operettu Picture Day a taky Neferu a Gigi. Moc mě to bavilo! V téhle části jsou jen fotky Operetty, části budou 3. Taky vám pak v dalším článku ukážu fotky naší kočičky Joninky, kterou jsem taky fotila :). Doufám že se budou fotky líbit!


pátek 24. dubna 2015

Krásná duchařka Spectra Vondergeist i jiné charaktery se změnily k nepoznání

Ahojte! Dnešní 2. článek bude o tom, jak se naše stará dobrá Spectra změnila, jako ostatně většina monster-charakterů. Například Cleo- byla panovačná, zlá, docela mrcha, nesnášela se s Clawdeen...ale teď se spolu ty dvě normálně baví, Cleo nemá jedovaté poznámky a je skoro milá! Nebo Toralei- bývala často ve videích, byla totálně zlá a prohnaná, vždycky s ní byly Meowlody a Purrsephone a měla v záloze nějakou lumpárnu, teď co?- malé zvědavé koťátko? Bez Meowlody a Purrsephone, a není tak zlá!
 A konečně Spectra- Bloggerka, její druhé jméno bylo "Monsterdrbárna", milovala drby, prahla po něčem novém! Ale teď? V Haunted říkala že končí s pomlouváním!!! A chovala se tam jako nějaké pískle, ne jako naše Spectra! Co nám Mattel ještě vzal? Videa a filmy míří na 1. stupeň. Novinky stojí za prd! Jestli to Mattel okamžitě nenapraví, holky přestanou mít o Monster High zájem! Přesunou se na Everky! Ale m se everky moc nelíbí, mají hrozný kulatý obličej a některé vypadají jako voo-doo. Ale mají hezké šaty...No, posuďte samy, jaký je váš názor na Monster High v poslední době, na nové Monster High? Váš názor si ráda přečtu v komentech :).