Ahooj, nejak sem nemám v poslední době co dávat. Přišla jsem tak na to, že si sem můžu dát svůj nový olivový sprchový gel Palmolive i se stejným mýdlem k tomu. Monsterky byly zvědavé, co je to za velkou krabici a přišly ji prozkoumat...nebo se nechat vyfotit? Jaký
sprchový gel máte nejraději? Máte jich doma víc, nebo naopak sprchové gely nepoužíváte?
úterý 31. března 2015
sobota 28. března 2015
Tori a květinky
Čau, pardon, že jsem sem teď nic moc nedávala. Včera jsem se mrkla na Haunted- nebylo to tak strašný...no ale o tom až příště. Dneska jsem fotila svou Toralei Ghoul sports u jarních květinek a u potoku. Jaký je Váš názor na fotky (pište do komentů :D!)?
středa 25. března 2015
Sama dokonalost- Nefera de Nile
Fujtajbl- dneska byl tak hnusný, úmorný a nudný den! Ta škola mě začíná opravdu ubíjet...Abych si trochu spravila náladu, vyrobila jsem si koláž fotek z Nefeřina posledního focení. Jak se Vám líbí koláž této nablýskané, dokonalé egyptské princezny?
úterý 24. března 2015
Rozkošné čičinky a miloučký psík
Achjo, kvůli úkolům moc nestíhám...skoro nic. Dneska sem dám jen pár kočičích fotek, až budu mít více času, dodám zbytek. Jo a zrovna byly v ne moc hezkém prostředí, tak pardon. Jaký je Váš názor na fotky?
"Nesnáším focení"
"Nesnáším focení"
neděle 22. března 2015
Robecčin nový outfit
Ahoj, dneska jsem převlékla svoji Robeccu Art Class do Abbeyiných šatů, jako náhrdelník jsem jí dala gumičku na gumičkování. Omlouvám se za kvalitu fotek- spěchala jsem... Sluší jí nový outfit? Jaký je Váš názor?
sobota 21. března 2015
Cleo miluje jaro a focení
Moje hroozlywoodská hvězda Cleo mi chtěla jít zapózovat- prý aby všichni viděli jak je dokonalá a královsky krásná...To je celá ona :/. Byly jsme u potoka, v potoce, u jarních rostlinek a všude možně. Fotila jsem ji celkem dlouho, vžycky když jsme se chystaly jít domů nebo ukončit focení, Cleo uviděla nějaké fotogenické místo a neodešly jsme dokud jsem ji všude nenafotila! Podařilo se Cleo udělat na fotkách dojem? Líbí se Vám focené prostředí?
pátek 20. března 2015
Venus na vzdoušku
Jé, včera a dneska bylo tak krásně! Vyrobila jsem si pro Venus nový obleček- trošku jsem ho upravila a udělala jsem jí culík...To fotogenické počasí mě donutilo jít ji nafotit v novém outfitu do přírody. Jak se Vám líbí fotky a obleček?
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)


