sobota 28. února 2015

Moje kresba z Ghúlmošek 4

Ahojky, dneska jsem konečně dokreslila obrázek z knihy ghúlmošky 4- "Ghúlmošky na věky věků". Tenhle obrázek byl asi za pátou kapitolou...Noo, líbí se vám aspoň trošku? Kreslily jste také tento obrázek? 
                                                                        Celá kresba
           

pátek 27. února 2015

Můj pokoj pro Gigi a pro Robeccu

Po dlouhé době, jsem nafotila Gigiin a Robecčin pokoj...Robecca bydlí v přízemí a Gigi v 1. patře. Vystihují jejich pokoje aspoň trošku nezaměnitelné styly džinky a dcery šílenáho vědce?


                                                                        Celý pokoj ghúlmošek
                          

čtvrtek 26. února 2015

4. a poslední část fotopříběhu "Osvobození"

Tak, konečně poslední 4. a poslední část fotopříběhu "Piknik trošku jinak" na kterou už tu čekáte...den?...Noo, tady je! Co říkáte závěru?

                                                   
Robecca a Rochelle se vydaly hledat svou ghúlmošku Venus, v naďěji, že najdou jinný vchod do starého dolu, kam ji kočkodlačky zavlekly. Robecca si otírala a mnula oči, zatímco Rochelle uvažovala...Rochelle: "Hmm, jestli ji odvlekly tamtudy, pak tu vchod číslo dvě určiťe bude na 50%..snad"

středa 25. února 2015

Moje kresba Clawdeen

Ahoj, poslení (snad) část fotopříběhu už sem dneska nestihnu dát, tak vám to snad vynahradí moje kresba Clawdeen Ghouls Rule podle Darka Dordevice. Raději ji nesrovnávejte s originálem...fakt je to úplně jiný...Líbí se vám aspoň trošičku?




úterý 24. února 2015

3. část fotopříběhu "Zápletka"

Tak, v této části se snad dočkáte i nějaké té akce! Teda doufám...Jaký je váš názor na 3. pokračování fotopříběhu Piknik trošku jinak?

                                                                                     Ghůlmošky si zrovna vychutnávaly ten skvělý pocil, na čerstvém vzdoušku s vražedně dobrými draculaurinými lahůdkami..., když vtom Robecca zahlédla pohyb vzadu na louce v temných stínech...Robecca: "Ehm, ghůlky" ozvala se potichu Venus, Rochelle: "Noo, co je? Oui, děje se něco?"  Robecca: "Tam vzadu něco je, něco se tam pohlo" vysvětluje naléhavě

neděle 22. února 2015

2. část fotopříběhu "Takový normální piknik" ze série "Piknik trošku jinak"

Taaakže, tady je 2. část fotopříběhu jehož jméno se mi nechce psát....
Co si myslíte o této zatím poklidné výpravě?



                                 Robecca, Rochelle a Venus byly pořádně utahané po dlouhé cestě na louku příšer.. Venus: "Jsem úplně vysušená, podejte mi někdo vodu, aaaach, jsem unavená" Robecca: "A jsi taky pěkně nevrlá, hi hi. Ale to je pochopitelné, taky mi chybí olej..." Rochelle: "Já se nepotím, já jsem přece chrlička, nejsem ani moc unavená" Venus: "Rochelle, to my víme, zase nás poučuješ a to je otravný, sama to dobře víš" Robecca: " Ehm, ghúlky, nevytáhnem radši deku? Páří mi zvás mozek!"
 Venus se vyhrabala ze svého stínku snad jen proto, aby v batohu našla lahev s vodou...

sobota 21. února 2015

1. část fotopříběhu Piknik, trošku jinak

Čau, říkaly jste, že chcete častěji fotopříběhy? Tak tady je můj 2. fotopříběh- "Piknik, trošku jinak". je to o tom, že se ghůlmošky nudí, tak jdou na piknik, ale on se zvrtne v únos....no uvidíte. Toto jest první část:

Ps: Co na to říkáte, takový normální začátek, co?...Zatím.
                                                                                                       
                                                                               Robecca, Rochelle a Venus už se začínají nudit, Catty nemá dnes žádný koncert, v patře nad sebou neslyší hašteření dvou nafinťených primadon - sester De Nilových, restaurace jsou touhle dobou ještě zavřené...Venus: "Áááách, to je nuda, nepodniknem něco?" Robecca: "Co?, já jsem vzhůru, nespím, uááá..." Rochelle: "Co si udělat procházku? Nebo piknik?" Venus: "To nezní špatně, ...."