neděle 14. února 2016

Monstrograf 2016 - 1. kolo - moje fotky

Ahoj! Tak jsem zpátky a přináším nový článek na blog :D! Určitě někteří z Vás ví, že na blogu Terý furt Nile (zde) je momentálně vyhlášená fotosoutěž ,,Monstrograf 2016". 1. kolo nese téma ,,Horror" a já se rozhodla zapojit se. Tato soutěž je taky důvod, proč jsem se vrátila na blog, takže Terý, díky :D. No, abych to neprodlužovala, rozhodla jsem se nafotit Operettu (Picture Day), kterou jsem převlékla do jakýchsi potrhaných šatů. A zde jsou fotky :D : 


 1. fotka představuje Operettu na lesním hřbitově...

neděle 7. února 2016

Sotva jsem přišla a hned musím pozastavit svoji aktivitu na týden!

Ahojky! Teď budu týden pryč, takže dávám mini-pozastávko. Jakmile se vrátím, dám sem slibované fotky Operetty a oslavíme společně  1. narozeniny blogu :D!


Jako bonus přidávám obrázek a 2 animace se stínovými monsterkami...



sobota 6. února 2016

Dessign 05

Ahojky! Už od včerejška mám na blogu nový dess, který je univerzální v tom, že není jen na jedno roční období. Jsou na něm monsterky 13. přání a v pozadí klasické basičky, všechny ,,3D". Jako blogové pozadí jsem zvolila pavučiny, protože jsem chtěla využít alespoň část grafiky od Aremion (záhlaví mi bohužel nešlo nastavit (velikostně). Tak, jaký je Váš názor na nový vzhled blogu? Já jsem s ním spokojená, protože je to zase něco nového, oproti minulému designu. Jen se mi blog poněkud roztáhnul, když mám teď širší záhlaví :D...




čtvrtek 4. února 2016

Já se vrátím! :D

Ahojky! Asi tak po sto letech jsem dostala chuť na blogování. Čas bohužel nemám, takže se nevrátím jen tak hned, ale postupem času to tu zase rozjedu na plné obrátky :D! Jedním z prvních článků budou pravděpodobně hororové fotky Operetty anebo Abbey ve sněhu (no jo, dávná to minulost :D!). Ostatně máte se na co těšit! Zatím se mějte, letím ještě na školní blog.

                                                                                                                               S nadějí Vaše Kája K. (jejíž přezdívka je originální asi jako parádní podlaha :P)


úterý 10. listopadu 2015

Oficiální pozastávko



Ahojky! Určitě jste si všimly, že už jsem minimálně měsíc nebyla na blogu. Je to z naprosto jednoduchého a už i celkem tradičního důvodu, a to ...ŠKOLA. Je mi líto, ale z tohoto důvodu musím dát pozastávko na neurčito, do konce listopadu minimálně..., na blogy chodím skoro každý den, ale na komentování nemám čas :(. Tak zatím Čau :). 






                                                                                                                                                     Kája K...

úterý 6. října 2015

Čičinky se vyhřívají na sluníčku :D!

Ahojky! Po dlouhé době sem přidám i nějaký ten kočičí příspěvek. Jsou to fotky našich miláčků, jak si užívají paprsky podzimního sluníčka. Fotek je prozatím jen pár, ale nebojte, nějaké ještě určitě budou :).



sobota 3. října 2015

Můj názor na novou trojici příšerek z edice (tuším) Brand - Boo students

Na monster-lili jsem objevila mnou už dlouho očekávanou novinku, a to trojici nových ghúlek - Isi Dawndancer, Batsy Claro a odpornou Kjersti Trollson. V tomto článku se můžete dočíst, jak se tato tojice líbí mně.

                                                               Isi Dawndancer (dcera Soba?)


8/10
Kdyby neměla to divné tričko s tak divným střihem, líbila by se mi o dost víc. Celkově ale podle mě není špatná. Moc se mi líbí její boty, vlasy a čelenka. Taky náramky ujdou, ta kabelka taky není nejhorší...Ale zase...Co to má s obočím?! Ať jí ho tak prapodivně sestřihl kdokoliv, bude to určitě děsnej kadeřník....teda obočník...Abych to shrnula, Isi se mi až na pár nedokonalostí líbí.