středa 12. srpna 2015

Mám nové oblečky pro monsterky!

Čauky! Včera mi došly mé nové oblečky pro monsterky, pro Lagoonu a Draculauru. Někdo si možná řekne, proč si objednávám oblečky pro Lagoo, když ji nevlastním? Důvod je prostý. Hrozně se mi líbí a Lagoonu si do budoucna plánuji koupit. Navíc sluší i mé Cleo...A oboje stály jenom 49 KORUN!!!
Kdo by odolal tak lákavé nabídce, no řekněte? :D. Ostatně jsem si původně chtěla koupit jen Draculauřiny, hodí se mi, protože ji mám v nepraktickém oblečku, v plavkách. A pak mi došlo, že mě dvoje vyjdou výhodněji, tak jsem se rozhodovala mezi Spectřinými a Lagooninými. Nakonec jsem zvolila Lagooniné a opravdu toho nelituju! Jsou přímo bájděsné! Stejně jako Draculauřiny :D. No, posuďte samy, fotky (koláž) můžete vidět níže.


úterý 11. srpna 2015

Poslední část fotek - společné fotky bájděsných zpěvaček Catty a Casty + 2 fotky křehké chrličky Rochelle

Ahoj! V tomto článku vám ukážu posledních pár fotek, které jsem nafotila asi před týdnem na návštěvě u své BFF Zuzky. V poslední části si můžete prohlédnout fotky skvělých, hrúžasných zpěvaček z monster-světa, a to Casty Fierce a Catty Noir! Plus 2 fotečky Scařížanky Rochelle :).
Doufám, že se fotky budou líbit :).

Pardon, na obou Rochelliných fotkách mi jde vidět ruka :/...

pondělí 10. srpna 2015

Další část fotek, tentokrát s Gigi Grant a Jinafire Long!

 Zdravíčko! Tak je tu předposlední část fotek z návštěvy u Zuzky. Můžete v ní vidět Gigi 13 Wishes i  New Scaremester a Jinafire G&B. Myslím, že nemá smysl sem psát cokoliv jiného :).



neděle 9. srpna 2015

Jsem zpět! + další fotky z návštěvy u (MH) Zuzky - Casta

Nazdar! Tak už jsem zpátky. Za tento týden jsem si krásně odpočinula, takže teď už budu (doufejme) každodenně aktivní. S Rodinou jsem byla u babičky v čechách, a samozrějmě jsem tam fotila i monsterky. Fotky čekejte v dalších článcích :). A ano, pořád jsem sem nedala zbytek fotek z návštěvy u Zuzky. Bude ještě dalších pár částí :D. V této budou fotky s Zuzčinou Castou, je hrúžasná, někdy si ji prostě musím pořídit! A teď už samotné fotky!

pondělí 3. srpna 2015

Pozastávko na týden, odpočinek od blogu (pozastavení zhruba od 4. 8. do 8. 8.)

Ahoj! Sice mám teď dost nápadů na články, ale ráda bych si od blogování na chvíli odpočinula a užívala prázdnin dokud to jde. Přece jen už je srpen. A prázdniny utíkají tak rychle :(...Ale po pozastávku tu určitě bude nová horda článků! 

Tak zatím! :D, Užívejte prázdnin dokud to jde!




1. část fotek z návštěvy u (MH) Zuzky - De Nile pózují

Ahojky! Pardon, že jsem včera nebyla na blogu, jsem prostě líná :/. Dneska sem už konečně dám 1. várku fotek z návštěvy u mé BFF (MH) Zuzky. Monsterky jsme fotily jen jednou, ale já mám asi 50 fotek, takže to dám na víc částí :D. V 1. části se můžete podívat na fotky sester De Nilových ve větvích třešně. Fotek je jen pár, ale myslím, že ujdou. Co říkáte na fotky vy?

Královna královen Nefera de Nile čeká na svou sestru Cleo, aby se společně vyfotily a poslaly fotky svému otci.

sobota 1. srpna 2015

Šamanka Jane zkoumá hluboké děsukrásné lesy

Čauky! Tak si říkám, že jsem nějak zapomněla na to, že jsem na začátku července fotila Jane! Chápejte, mám ještě spoustu nápadů na články ale od pondělka asi dám pozastávko,abych si od blogu odpočinula. Ale k fotkám! Jane jsem nafotila v našem krásném lese, a řekla bych, že jsme si obě focení užily. S fotkami jsem celkem spokojená. Ale jak se líbí vám?