Nazdar! Dneska jsem se rozhodla, že sem budu dávat i něco jiného než MH a kočky (už nám mamina přivedla koťátka! :D), a to návrhy mých šatů (a jiné kresby). První návrh šatů (které navrhuji na papír, protože blok modelek už mám plný) jsem navrhla během školního roku do kroužku výtvarky v ZUŠce. Učitelka mi to zadala na doma, prý jsem si měla vybrat svoji nejhezčí fotku květiny, a navrhnout šaty, jí inspirované. Vybrala jsem si fotku takové drobné, sytě modré jarní kytičky s rosou (která mi později vyhrála 1. místo ve školní fotosoutěži, mé kategorie) a podle této fotky jsem navrhla dvoje šaty. Ty první sem dám už dneska, ty druhé až někdy jindy dneska :D.
A ještě dodávám NEKOPÍROVAT!!! MŮJ NÁPAD, NÁVRH!
Celé šaty.
Čauky! Pardon, že jsem sem včera nedala 2 příspěvky...taťka už mě nepustil, že prý jsem na PC byla už moc dlouho :/. No, snad to nevadí. Dneska sem dám po delší době fotky. Těsně před táborem jsem totiž byla fotit Venus do lesa, bylo zrovna krásně a ve stínku lesa ještě líp. Venus si v lese vyšplhala na pár stromů, vylezla na pár větví a nechala se fotit u listů, zelených jako její limetková pleť. Já i Venus jsme si focení skvěle užily :D. Co říkáte na fotky?
Venus se plíží podél stromu.
Nazdárek! Pamatujete, jak měla MH Zuzka na svém blogu návrh vymyšlené monsterky Spiderelly? Měla ho navržený na postavě z našeho min.ulého Monster High časáku, který mám i já i Zuzka a stejně tak naše ghúlmoška Jana. Na tuto postavu (které si prosím nevšímejte, kreslila jsem ji minulý rok a je pěkně divná) jsem si taky navrhla vymyšlenou monsterku, dceru draka, toho nečínského, normálního, ohnivého draka. Jmenuje se Daria Dragon a má celkem hodně ohnivý outfit :D. Váš názor na můj návrh mě dost zajímá, tak mi ho prosím napište do komentů :)
Ahojky! Když jsem se vrátila z tábora, čekalo na mě doma velké překvápko, nová polička pro monsterky (tu sem dám později) a Jane Basic!!! Sice jsem původně chtěla tu z edice Gloom and bloom, no ale nevadí :), tahle je taky boží :D! Navíc prý byla ve slevě za 249,- Kč. Mám pro ni už i pokoj v nové poličce (taky ho sem dám později). A tady je pár jejích fotek :D!
Netradičně jsem si Jane rozbalila venku.
Ahojky! No, tak jsem konečně opět aktivní (od teď). Příspěvky jsem nepřidávala proto, že jsem byla na (skvělém) táboře a pak jsem prostě odpočívala a užívala si klidu a pohody :D. Snad vám svou mrtvolnou neaktivitu vynahradím tím, že budu přidávat po nějaký kratší čas 2 příspěvky denně. Dneska sem teda ještě dám nějaké fotky nebo můj návrh nové monsterky.
Nazdar! Když o tom tak přemýšlím, nemám už moc nápadů na články, už jen posledních pár. Taky si myslím, že ani mně, ani vám by neuškodilo odpočnout si od počítače, a od mého blogu. A navíc bych si chtěla naplno užít prázdninové možnosti a volnost od školy a povinností...Takže, dávám asi tak na 7, 8 dní pozastávko. Léto si přece každý musí naplno užívat!!!! :D
PS: Přeju krásně prožité prázniny :D!
Ahojky! Jak jste si užily včerejší 1. den prázdnin? Já moc, byli jsme s taťkou a bráchou na výletě, hledat pramen našeho potoka. Cestou jsme se zastavili u 2. menšího olšoveckého lomu, bylo tam krásně, jen voda byla špinavá...a rostlo tam i pár jahod a borůvek!...Jo, a ten pramen jsme nenašli (zase :D, ale už víme, kde zhruba je). Ale k fotkám! Předevčírem jsem šla fotit Catty ven, někdy i s její novou kytarou, na různých místech....v záhonku, na skalce i na stromě. Ke konci mě to už moc nebavilo, ale fotky jsou podle mě docela fajn....průměrné. Co na ně říkáte vy?
Na téhle fotce mám prst, pardon, nějak jsem si toho nevšimla :D.
Catty hraje kytarové sólo na stromě.