čtvrtek 23. července 2015

Mnou navržené květinové šaty, nové zaměření blogu

Nazdar! Dneska jsem se rozhodla, že sem budu dávat i něco jiného než MH a kočky (už nám mamina přivedla koťátka! :D), a to návrhy mých šatů (a jiné kresby). První návrh šatů (které navrhuji na papír, protože blok modelek už mám plný) jsem navrhla během školního roku do kroužku výtvarky v ZUŠce. Učitelka mi to zadala na doma, prý jsem si měla vybrat svoji nejhezčí fotku květiny, a navrhnout šaty, jí inspirované. Vybrala jsem si fotku takové drobné, sytě modré jarní kytičky s rosou (která mi později vyhrála 1. místo ve školní fotosoutěži, mé kategorie) a podle této fotky jsem navrhla dvoje šaty. Ty první sem dám už dneska, ty druhé až někdy jindy dneska :D.

A ještě dodávám NEKOPÍROVAT!!! MŮJ NÁPAD, NÁVRH!


Celé šaty.

středa 22. července 2015

Rostlinná příšera Venus se podívala do našeho lesa!

Čauky! Pardon, že jsem sem včera nedala 2 příspěvky...taťka už mě nepustil, že prý jsem na PC byla už moc dlouho :/. No, snad to nevadí. Dneska sem dám po delší době fotky. Těsně před táborem jsem totiž byla fotit Venus do lesa, bylo zrovna krásně a ve stínku lesa ještě líp. Venus si v lese vyšplhala na pár stromů, vylezla na pár větví a nechala se fotit u listů, zelených jako její limetková pleť. Já i Venus jsme si focení skvěle užily :D. Co říkáte na fotky?


Venus se plíží podél stromu.

úterý 21. července 2015

Moje vymyšlená monsterka, dcera draka, Daria Dragon

Nazdárek! Pamatujete, jak měla MH Zuzka na svém blogu návrh vymyšlené monsterky Spiderelly? Měla ho navržený na postavě z našeho min.ulého Monster High časáku, který mám i já i Zuzka a stejně tak naše ghúlmoška Jana. Na tuto postavu (které si prosím nevšímejte, kreslila jsem ji minulý rok a je pěkně divná) jsem si taky navrhla vymyšlenou monsterku, dceru draka, toho nečínského, normálního, ohnivého draka. Jmenuje se Daria Dragon a má celkem hodně ohnivý outfit :D. Váš názor na můj návrh mě dost zajímá, tak mi ho prosím napište do komentů :)

pondělí 20. července 2015

Moje 20. monsterka...Jane Boolitle Basic!

Ahojky! Když jsem se vrátila z tábora, čekalo na mě doma velké překvápko, nová polička pro monsterky (tu sem dám později) a Jane Basic!!! Sice jsem původně chtěla tu z edice Gloom and bloom, no ale nevadí :), tahle je taky boží :D! Navíc prý byla ve slevě za 249,- Kč. Mám pro ni už i pokoj v nové poličce (taky ho sem dám později). A tady je pár jejích fotek :D!


Netradičně jsem si Jane rozbalila venku.

Konečně jsem zpátky!



Ahojky! No, tak jsem konečně opět aktivní (od teď). Příspěvky jsem nepřidávala proto, že jsem byla na (skvělém) táboře a pak jsem prostě odpočívala a užívala si klidu a pohody :D. Snad vám svou mrtvolnou neaktivitu vynahradím tím, že budu přidávat po nějaký kratší čas 2 příspěvky denně. Dneska sem teda ještě dám nějaké fotky nebo můj návrh nové monsterky.

čtvrtek 2. července 2015

Pozastávko zhruba na týden

Nazdar! Když o tom tak přemýšlím, nemám už moc nápadů na články, už jen posledních pár. Taky si myslím, že ani mně, ani vám by neuškodilo odpočnout si od počítače, a od mého blogu. A navíc bych si chtěla naplno užít prázdninové možnosti a volnost od školy a povinností...Takže, dávám asi tak na 7, 8 dní pozastávko. Léto si přece každý musí naplno užívat!!!! :D

PS: Přeju krásně prožité prázniny :D!

Fotky fantesáktické zpěvačky Catty Noir!

Ahojky! Jak jste si užily včerejší 1. den prázdnin? Já moc, byli jsme s taťkou a bráchou na výletě, hledat pramen našeho potoka. Cestou jsme se zastavili u 2. menšího olšoveckého lomu, bylo tam krásně, jen voda byla špinavá...a rostlo tam i pár jahod a borůvek!...Jo, a ten pramen jsme nenašli (zase :D, ale už víme, kde zhruba je). Ale k fotkám! Předevčírem jsem šla fotit Catty ven, někdy i s její novou kytarou, na různých místech....v záhonku, na skalce i na stromě. Ke konci mě to už moc nebavilo, ale fotky jsou podle mě docela fajn....průměrné. Co na ně říkáte vy?


    Na téhle fotce mám prst, pardon, nějak jsem si toho nevšimla :D.
    Catty hraje kytarové sólo na stromě.