Ahojky! Naší kočičce Zuzance se narodily 4 koťátka! Jsou staré asi 3 týdny a jsou božské a rozkošné! Ještě nevím kolik si jich necháme, ale 2 určitě...Které byste si nechaly vy? Noo, a teď k těm fotkám. Včera jsem je šla fotit, protože už trošku chodí a hýbou se, takže fotky nebudou o ničem...no, většinou :). To prostředí za nimi není úplně hezké, ale nechtěla jsem je tahat pryč od pelíšku pod sousedovic schodama :D! Jak se vám líbí fotky? (Jo, jsou trochu nekvalitní, bylo tam šero :(...)
P. S. Jupí u Bri♥ už je 1. kolo fotosoutěže! Všechny ty fotky jsou nádherné, bylo těžké se rozhodnout! Nakonec jsem zvolila MH Zuzku :). (Já vím, že bych to sem neměla psát, ale za hlasy navíc budu vděčná :).)
(pardon, tahle fotka je fakt nekvalitní :(...)
Zuzanka kojí!
sobota 13. června 2015
úterý 9. června 2015
Menší pozastavení - výlet
Ahojky! Jen bych vám chťela říct, že od zítřka do pátku bude menší pozastávko, protože s třídou jedeme na třídenní výlet. V pátek už možná nějaký příspěvek bude, ale nejsem si ještě jistá, uvidím podle toho, v kolik přijedeme zpátky. (Kdyby vás zajímalo kam jedeme, tak je to do Beskyd, do Ostravice, do penzionu Florián.)
Venus si užívá léta!
Nazdaar! Minulý týden o víkendu jsem byla fotit Venus, jak si užívá léto, asi v půlce focení mě napadlo, že by se mohla koupat! Otázka ale zněla, co bude bazén? Po krátkém dumání jsem dostala nápad - tmavě modré frisbíčko! (fakt netuším, jak se to píše) K Venusinému mělkému bazénku jsem postavila na sebe dva kamínky, jako stoleček na pití a do vody jsem pohodila Toralein míč. Pak jsem kolem umístila různé menší doplňky a Venus se mohla začít koupat! Jaký je váš názor na fotky?
neděle 7. června 2015
Návštěvnost mého blogu a cena za ni pro MH Zuzku
Nazdárek! V poslední době přemýšlím o tom, jestli má smysl tento blog dále provozovat, když mi na něj chodí tři lidi za den. Jestli vám na mém blogu něco chybí, něčeho byste chtěli víc, napište mi to do komentů. Popravdě nevím, co mám udělat aby se mi zvedla návštěvnost :/. Nemáte nějaký nápad vy? Já fakt ne. Jen bych ještě chtěla poděkovat MH Zuzce za to, že na můj blog chodí několikrát za den, pokaždé mi každý nový článek okomentuje, a ve svých názorech je upřímná. Za to jsem jí vyrobila tuto cenu. Díky za návštěvnost Zuzu :D!
Nefeřiny nilské letní šaty
Ahooj! Včera jsem vyfotila pár fotek Nefery v jejích nových nilsky modrých šatech. Jsou vyrobené z kousku světle modré látky a stříbrné stužky. Vzadu jsou sepnuté zichrajskou a svázané černou stužkou. Jsou opravdu letní, řekla bych, možná i k moři...Líbí se vám tyto šaty? Taky si občas nějaké pro monsterky vyrobíte?
sobota 6. června 2015
Kočkodlačky si užívají letní zápas!
Čauky! Tak se vám tu svou aktivitu pokusím vynahradit :). A to těmito fotkam mých hravých čičinek Meowlody, Purrsephone a Toralei, při hře monsterballu! Fotila jsem je včera odpoledne, spíše v podvečer, hrozně mně to bavilo a doufám, že to jde poznat. Fotky jsou focené pod naší starou jabloní, v okolí jednoduché, dřevěné lavičky a barevných keříků. Kromě monsterballového zápasu si kočkodlačky hrají v lese keříků a Toralei si i vyšplhala na strom. Doufám, že se Vám fotky budou líbit...A myslíte, že by se některá hodila do fotosoutěže u Bri♥?
čtvrtek 4. června 2015
Krásný diplom od mé BFF (MH) Zuzky
Ahojky! Pardon, že jsem v poslední době aktivní asi tak jako zdechlá krysa, ale ve škole teď píšem hodně testů (blee). Na blog si teď nic moc nedávám, kvůli škole a taky protože mně nic moc nenapadá, pár nápadů sice mám, ale ne moc zajímavých. O víkendu se Vám to pokusím vynahradit :). Ale k tématu! Na MH Zuzčině blogu byla bleskovka ohledně dne dětí, bylo v ní celkem asi 7 otázek a zapojilo se zhruba 5 holek včetně mně. Cenu jsem si přála s Castou v png verzi i s panenkou. Diplom se podle mně Zuzce opravdu povedl a jde na něm vidět, že si na něm dala skutečně záležet :)! Díky moc Zuzu! :D
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
